تقدیر رئیس جامعه روحانیت مبارز از تلاش مجاهدانه پزشکان، پرستاران و دست اندرکاران وزارت بهداشت
آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی، رئیس جامعه روحانیت مبارز با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور از درگاه خدای متعال برای این بیماران درخواست بهبود و عافیت نمود و گفت: همه مردم باید دستورات و توصیه های وزارت بهداشت و مسوولان مبارزه با این بیماری را رعایت کنند تا انشاالله از گسترش بیش از پیش آن جلوگیری به عمل آید.
دعایی که رهبر انقلاب در زمان بیماری و رفع بلا بر خواندن آن تأکید کردند
مقام معظم رهبری روز سه‌شنبه 13 اسفند 1398 پس از اینکه به‌ مناسبت روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، دو اصله نهال میوه غرس کردند، در سخنانی با تأکید بر دعای هفتم صحیفه سجادیه افزودند: دعای هفتم صحیفه سجادیه دعای بسیار خوب و خوش‌مضمونی است که می‌توان با این الفاظ زیبا و با توجه به معانی آن با پروردگار سخن گفت.
توصیه‌های رهبر انقلاب به مردم درباره بیماری ناشی از ویروس کرونا
پس از کاشتن دو نهال میوه به مناسبت روز درختکاری انجام شد؛
در آستانه هفته منابع طبیعی و روز ملی درختکاری، رهبر معظّم انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای طبق روال هرساله‌شان در محوطه حیاط دفتر رهبری به کاشت 2 نهال پرداختند.
روحانیونی که راهی خانه ملت شدند
در انتخابات مجلس یازدهم تاکنون ۳۱ نفر از روحانیون با رأی مردم به خانه ملت راه یافته اند و ۱۰ درصد کرسی‌های بهارستان را به دست آورده اند.
مردم در قبال همه مسایل کشور مسئولیت دارند
حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین موسی پور عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: در چنین وضعیتی مردم در قبال همه مسائل کشور مسئولیت دارند، زیرا با انتخاب و با رای آنها است که نهادهای گوناگون کشور شکل می‌گیرند.
آیت الله موحدی کرمانی: شهید مطهری عالم به زمانه خویش بود
اجتماع بزرگ روحانیت تهران به مناسبت سالگرد شهادت علامه مطهری
اجتماع بزرگ روحانیت تهران به مناسبت چهلمین سالگرد شهادت شهید مطهری با حضور علما و طلاب تهران و با سخنرانی آیت الله موحدی کرمانی، حجت الاسلام پورمحمدی و حجت الاسلام محمد مطهری برگزار شد.
۵