۱۵
تعداد بازدید: ۳۰۵۷
يکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴

                                            بیانیه جامعه روحانیت مبارز

                   به مناسبت یکمین سالگرد رحلت آیت الله مهدوی کنی (رحمت الله علیه)

 

جامعه روحانیت مبارز، خداوند رحمان و رحیم را بی نهایت شاکر است که به فضل الهی با تدابیر انقلابی و هوشمندانه عالم ربانی، حضرت آیت الله مهدوی کنی (طاب ثراه) توانسته است زمینه خدمت به انقلاب و نگهبانی از آرمان های مقدس آن را، به قدر طاقت، فراهم کند. این تشکل، در سال های پر افت و خیز پس از پیروزی انقلاب کبیر اسلامی، افتخار داشته است، در کنار مردم خداجو و انقلابی، انجام وظیفه کند. وجود آن یار سفرکرده امام و انقلاب و رهبری در جمع ما، به آگاهی انقلابی، آشکارشدن مظاهر الهی انقلاب و تصحیح جهت گیری ها یاری بسیار رسانده است.

شخصیت ثابت و استوار آیت الله مهدوی و ماندگاریِ مثال زدنی او در خط اصیل اسلام و انقلاب، براستی ایشان را در قامت یکی از  مصادیق بارز «الذین قالو ربنا الله ثم استقاموا...» شناسانده است. سیره آن معلم اخلاق و قرآن، که بصراحت مورد تأیید رهبر فقید انقلاب و مقام معظّم رهبری قرار گرفته است، به دوستان انقلاب می آموزد که با ايجاد و تقويت روح ایستادگی در برابر جذابیت های ناپایدار، از حقيقت وجودی انقلاب پاسداری کنند و سرزندگی، بالندگی، نشاط و امید را، در پناه تقوا، محقق سازند. تاریخ زندگی پربرکت این بزرگان، نمایشگاه باشکوه اخلاص، طهارت روح و صفای باطن است که توجه و عمل به آن، سازنده «حیات طیبه» است.

اینک و در آستانه یکمین سالگرد فقدان آن همراه وفادار انقلاب و مردم، نام و یاد گرامی او را ارج می نهیم. مردم انقلابی و برادران و خواهران دینی ما، به پیروی از توصیه قرآنی «و من یعظّم شعائرالله فانها من تقوی القلوب» تکریم و تجلیل از بزرگان پارسا را از بهترین شعائر الهی می داند و ان شاءالله با حضور شکوهمند و قدرشناسانه خود، مانند همیشه مقام علم و تقوا و معنویت را پاس خواهند داشت.

جامعه روحانیت مبارز همگان را به شرکت در مجلس سالگشت رحلت آن عزیز که در روز سه شنبه 94/7/21 از اذان مغرب در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می گردد، دعوت می نماید.

خداوندا!  مقام معظم رهبری و مدیران خدوم این ملت را توفیق عطا فرما و سایه آرام بخش لطف و مهرت را از سر ملت فداکار ما برنگیر و دسیسه های رنگارنگ دشمنان و بدخواهان اسلام و این مرز و بوم را نقش برآب کن. اللهم وفّقنا لما تحّب و ترضی.

                                                                                                      آمین ربّ العالمین                                                                                                                                                                                جامعه روحانیت مبارز

 

بیانیه جامعه روحانیت مبارز به مناسبت یکمین سالگرد رحلت آیت الله مهدوی کنی (رحمت الله علیه)
آخرین اخبار
رأی مردم سرنوشت آینده کشور را رقم می‌زند/ ملت ایران از انتخابات امروز خیر خواهند دید

رأی مردم سرنوشت آینده کشور را رقم می‌زند/ ملت ایران از انتخابات امروز خیر خواهند دید

رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از شرکت در انتخابات صبح امروز تاکید کردند: روز انتخابات، روز ملت ایران است؛ ‌امروز میدان‌دار و صحنه‌گردان اصلی مردم هستند. مردم هستند که با حضور در پای صندوق‌های رأی و با دادن رأی، تکلیف کلی و اساسی کشور را برای سال‌های آینده معین می‌کنند.
حضور درانتخابات،عمل صالح است/قهرکردن با صندوق مشکلی را حل نمی‌کند

حضور درانتخابات،عمل صالح است/قهرکردن با صندوق مشکلی را حل نمی‌کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه قهر کردن با صندوق رای مشکلی را حل نمی‌کند، فرمودند: گلایه‌ها را قبول دارم، اما شرکت نکردن، بخاطر این گلایه را قبول ندارم.
تکذیب حمایت آیت الله رییسی از لیست شورای ائتلاف 

تکذیب حمایت آیت الله رییسی از لیست شورای ائتلاف 

دکتر سید علی قریشی معاون نظارت و بازرسی ستاد مرکزی آیت الله رییسی: آیت الله رییسی نفیا و اثباتا از هیچ لیستی برای انتخابات شورای شهر حمایت نکرده اند و ما انتشار این خبر را تکذیب می کنیم. 
پر بازدید ها