رسانه جامعه روحانیت مبارز

نقش جامعه روحانیت مبارز در انتخابات هدایت‌گری و روشنگری است
دبیرعالی جامعه روحانیت مبارز تهران:
حجت‌الاسلام والمسلیمن مصطفی پورمحمدی در کسوت دبیرعالی جامعه روحانیت مبارز تهران تقویت اعتماد ملی و امید به آینده را مهمترین عامل ایجاد همبستگی و اعتماد ملی می‌داند و بر این باور است که در شرایط کنونی، تمام جناح‌های سیاسی باید پیش از آن که در رویای برنده شدن جناح شان باشند باید درصدد تحقق پیروزی ملی برای کشور باشند.
همگرایی و ولایتمداری شاخصه‌های مهم جناح‌های سیاسی ایران است
دبیرعالی جامعه روحانیت مبارز تهران:
حجت‌الاسلام والمسلیمن مصطفی پورمحمدی در کسوت دبیرعالی جامعه روحانیت مبارز تهران درصدد است تا با ایجاد روحیه وحدت و همدلی در نیرو‌های اصولگرا، زمینه لازم برای شکستن یخ فضای سیاسی در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ را مهیا کند.
برای مشارکت گسترده و معرفی کاندیدای اصلح تلاش می‌کنیم
حجت الاسلام و المسلمین پور محمدی:
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه ما باید در ابتدا برای مشارکت گسترده مردم در انتخابات تلاش کنیم؛ گفت: مردم باید با مشارکت بالا در انتخابات حضور پیدا کنند و بعد هنر ما باید این باشد که افراد اصلح را معرفی کنیم.
سخنان دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز پیرامون رویکردهای جامعه روحانیت و شورای وحدت
دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز: حکمرانی مطلوب در نظام اسلامی بر هیچ یک از مدل های لیبرالی، ملوک الطوایفی، امنیتی، نظامی،پادگانی و پدر سالارانه استوار نیست. حکمرانی اسلامی بر اساس علم ، عقل و اخلاق و نظام های حق گرا و قانون مدار است. 
آخرین اخبار
شورای وحدت در مقابل شورای ائتلاف نیست/ اقشار مختلف خواستار حضور آقای رئیسی برای انتخابات هستند

شورای وحدت در مقابل شورای ائتلاف نیست/ اقشار مختلف خواستار حضور آقای رئیسی برای انتخابات هستند

سخنگوی شورای وحدت گفت: در مدل سال ۹۲ تعداد نامزد های اصول گرایان یا نیروی های ارزشی دلیل شکست آنها بود و انتخابات بُرده را باختیم.