۲۰۰
تعداد بازدید: ۵۸۸۵
دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸


حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج شیخ احمد مروی دام عزه

تولیت مکرم آستان قدس رضوی وعضو محترم شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز

باتقدیم سلام وتحیات وافره

انتصاب شایسته شما به آستان بوسی وخدمت به بارگاه خورشید حضرت مولی الموالی علی ابن موسی الرضا علیه السلام راصمیمانه تبریک می گویم.

توفیق با شما یار شد ومصاحبت با امام همه خوبی ها و زیبائی ها نصیبتان گشت. برای شما از حضرت باری تعالی شکر این نعمت عظمی و خدمت شایسته به آن آستان واحیاء امر آن بزرگواران را مسئلت می کنم.

جامعه روحانیت مبارز ضمن تقدیر وسپاس از خدمات ارزشمند حضرت حجه الاسلام والمسلمین رئیسی، آمادگی خود را برای همکاری با شما در خدمت به فرهنگ امامت و ولایت و پاسداری از رسالت وامانت بزرگ آن امام همام اعلام می دارد.

ازخداوند متعال، ذیل عنایات حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه وتوجهات صاحب آن آستان، حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام، توفیقات بیشتر شما را در خدمت به اسلام ومسلمین خواستارم.بعونه ومنه

                                                                                                                       مصطفی پور محمدی

                                دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز

 

آخرین اخبار
روحانیت هدایت‌گر نسل‌های مختلف در طول تاریخ بوده است

روحانیت هدایت‌گر نسل‌های مختلف در طول تاریخ بوده است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که روحانیت مصادیق منیر هدایت امت اسلام بوده‌ است، گفت: روحانیون نشانه‌های وارستگی، علائم تقوا و ستارگان هدایت‌گر نسل‌های مختلف در طول تاریخ، در میان خانه‌ها، منابر، حسینیه‌ها و مساجد بوده‌اند.
روحانیت آماده ایثار و شهادت است

روحانیت آماده ایثار و شهادت است

مدیر حوزه‌های علمیه گفت: روحانیت عمامه‌های خود را نشان مقاومت، کمان خود و پرچم ایثار و شهادت می‌داند و هر کسی آماده ایثار و شهادت نیست، عمامه لباس او نیست و در حوزه جایی ندارد و همه ما باید بر سنت شهدا پایبند باشیم.
روحانیت، مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر است

روحانیت، مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر است

رهبر انقلاب در دیدار اعضای ستاد کنگره بزرگداشت چهار هزار شهید روحانی فرمودند: روحانیت، مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر است.