۲۰۰
تعداد بازدید: ۵۲۰۸
دوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸


حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای حاج شیخ احمد مروی دام عزه

تولیت مکرم آستان قدس رضوی وعضو محترم شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز

باتقدیم سلام وتحیات وافره

انتصاب شایسته شما به آستان بوسی وخدمت به بارگاه خورشید حضرت مولی الموالی علی ابن موسی الرضا علیه السلام راصمیمانه تبریک می گویم.

توفیق با شما یار شد ومصاحبت با امام همه خوبی ها و زیبائی ها نصیبتان گشت. برای شما از حضرت باری تعالی شکر این نعمت عظمی و خدمت شایسته به آن آستان واحیاء امر آن بزرگواران را مسئلت می کنم.

جامعه روحانیت مبارز ضمن تقدیر وسپاس از خدمات ارزشمند حضرت حجه الاسلام والمسلمین رئیسی، آمادگی خود را برای همکاری با شما در خدمت به فرهنگ امامت و ولایت و پاسداری از رسالت وامانت بزرگ آن امام همام اعلام می دارد.

ازخداوند متعال، ذیل عنایات حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه وتوجهات صاحب آن آستان، حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام، توفیقات بیشتر شما را در خدمت به اسلام ومسلمین خواستارم.بعونه ومنه

                                                                                                                       مصطفی پور محمدی

                                دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز

 

آخرین اخبار
رأی مردم سرنوشت آینده کشور را رقم می‌زند/ ملت ایران از انتخابات امروز خیر خواهند دید

رأی مردم سرنوشت آینده کشور را رقم می‌زند/ ملت ایران از انتخابات امروز خیر خواهند دید

رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از شرکت در انتخابات صبح امروز تاکید کردند: روز انتخابات، روز ملت ایران است؛ ‌امروز میدان‌دار و صحنه‌گردان اصلی مردم هستند. مردم هستند که با حضور در پای صندوق‌های رأی و با دادن رأی، تکلیف کلی و اساسی کشور را برای سال‌های آینده معین می‌کنند.
حضور درانتخابات،عمل صالح است/قهرکردن با صندوق مشکلی را حل نمی‌کند

حضور درانتخابات،عمل صالح است/قهرکردن با صندوق مشکلی را حل نمی‌کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه قهر کردن با صندوق رای مشکلی را حل نمی‌کند، فرمودند: گلایه‌ها را قبول دارم، اما شرکت نکردن، بخاطر این گلایه را قبول ندارم.
تکذیب حمایت آیت الله رییسی از لیست شورای ائتلاف 

تکذیب حمایت آیت الله رییسی از لیست شورای ائتلاف 

دکتر سید علی قریشی معاون نظارت و بازرسی ستاد مرکزی آیت الله رییسی: آیت الله رییسی نفیا و اثباتا از هیچ لیستی برای انتخابات شورای شهر حمایت نکرده اند و ما انتشار این خبر را تکذیب می کنیم. 
پر بازدید ها