۲۳۰
تعداد بازدید: ۱۶۳۰
يکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی، رئیس جامعه روحانیت مبارز با اشاره به شیوع بیماری کرونا در کشور از درگاه خدای متعال برای این بیماران درخواست بهبود و عافیت نمود و گفت: همه مردم باید دستورات و توصیه های وزارت بهداشت و مسوولان مبارزه با این بیماری را رعایت کنند تا انشاالله از گسترش بیش از پیش آن جلوگیری به عمل آید.

تقدیر رئیس جامعه روحانیت مبارز از تلاش مجاهدانه پزشکان، پرستاران و دست اندرکاران وزارت بهداشت

رئیس جامعه روحانیت مبارز با تقدیر از تلاش مجاهدانه پزشکان، پرستاران و دست اندرکاران وزارت بهداشت و درمان افزود: من به نوبه خودم از این عزیزان تشکر ویژه دارم و حقیقتاً آنچه که مطلع شدم حاکی از این است که این عزیزان جانفشانی می‌کنند و در این جهاد بزرگ همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، خوب شرکت کرده اند و خودشان را به خطر انداختند تا مردم به سلامت و عافیت نائل آیند.
آیت الله موحدی کرمانی با توصیه به دعا و توسل در این ایام گفت: همه باید متوسل به حضرت مهدی(عج) و اهل بیت پیامبر (علیهم السلام) باشیم تا این بلیه با عنایت پروردگار متعال دفع بشود. در تاریخ صدر اسلام در حالات بعضی از اصحاب ائمه معصومین مسئله دعا را داشته ایم. در حالات حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها نیز داریم که امام مجتبی علیه السلام، فرمودند: شبی در کنار بستر مادرم از اول شب تا به صبح حاضر بودم و ایشان فقط برای دیگران دعا می کرد و هرچه گوش دادم که ببینم آیا برای خود یا برای ما که فرزندان او هستیم دعا می کند یا خیر و از ایشان در این خصوص سوال کردم پاسخ داد: فرزندم ...الجار ثم الدار...
رئیس جامعه روحانیت مبارز با اشاره به اینکه روحانیت در این صحنه پیش آمده نیز حضوری فعالانه و دلسوزانه دارند، افزود: روحانیت معظم و طلاب و فضلا در شهرهای مختلف به هر نحوی که توانسته اند به میدان آمده‌اند و با روحیه جهادی در حال ضدعفونی کردن معابر و بیمارستانها و کمک به بیماران هستند و حتی برای تهیه اقلام بهداشتی و سبد مواد غذایی و بهداشتی برای خانواده های کم بضاعت در میدان عمل حضور دارند و بر خود تکلیف می دانند که در غم مردم و در کنار مردم حاضر باشند و انشاالله با دعا و ذکر اسماء الهی بتوانیم از این مرحله عبور کنیم.

آخرین اخبار
می‌توانیم در شوراها وحدت کنیم/دربعضی استانها به لیست مشترک رسیدیم

می‌توانیم در شوراها وحدت کنیم/دربعضی استانها به لیست مشترک رسیدیم

عضو شورای وحدت اعلام کرد: طبق گزارشاتی که داریم تا امروز در بعضی استان‌ها، شورای وحدت و ائتلاف در انتخابات شوراها، توانسته‌اند به لیست واحدی دست پیدا کنند.
حضور رئیسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری قطعی شد

حضور رئیسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری قطعی شد

سخنگوی شورای وحدت از قطعیت ثبت‌ نام رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
دولتی تشکیل شود که انقلابی، عدالتخواه و معتقد به جوانان باشد

دولتی تشکیل شود که انقلابی، عدالتخواه و معتقد به جوانان باشد

رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اهمیت مشارکت بالا در انتخابات ۲۸ خرداد و تبیین آثار مهم این مشارکت فرمودند: باید دولتی تشکیل شود که انقلابی، عدالتخواه، ضدفساد و معتقد به تحول و جوانان باشد.