۲۵۹
تعداد بازدید: ۲۴۷۵
سه‌شنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۹
حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین موسی پور عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز و مسوول تشکیلات جامعه روحانیت در پیامی درگذشت مرحوم حاج محمد عرب دبیر کل حزب موتلفه اسلامی استان قم را تسلیت گفت.

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین موسی پور عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز و مسوول تشکیلات جامعه روحانیت در پیامی درگذشت مرحوم حاج محمد عرب دبیر کل حزب موتلفه اسلامی استان قم را تسلیت گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
آسمانی شدن جناب آقای حاج محمد عرب از پیشگامان عرصه ی خدمت درساحت های مختلف فرهنگی , اجتماعی وسیاسی قبل و بعد از انقلاب و لبیک گویی به آیه شریفه "انا لله وانا الیه راجعون " اندوهی ماندگار برای دوستان وبازماندگان به یادگارگذاشت.
ابوالشهیدی که سجایای اخلاقی ایشان در کنار نظم , دلسوزی و پیگیری های مکرر , خدمتگزاری استوار را تجسم بخشیده و کهولت سن نتوانسته بود غباری برتوانمندی هایش بنشاند وخستگی ناپذیری ایشان تندیسی برای ثمر بخشی رفتارهای سازمانی بود ودین خود را تا آخرین لحظات وحد توان به نظام مقدس جمهوری اسلامی در پست های متعدد وکلیدی ادا نمود .
تعهد , تخصص وتقید ایشان , الگویی برای نسل جدید است که با بصیرتی عمارگونه , پشتیبانی و حمایت قاطع خود را ازولایت فقیه متبلور می ساخت و مدافع موفق نظام در عرصه های مختلف داخلی وبین المللی محسوب می گشت.
بی شک حافظه ی تاریخی قم , گواهی مستند برخدمات ارزنده و فعالیت های چشمگیر این دلسوز نظام درتمامی صحنه های گوناگون می باشد.
اینجانب بارها شاهد بودم که فعالیت ها وتلاش های مجاهدانه ی ایشان در ایام مسئولیت مشاورعالی استاندار در زمان مسئولیت اینجانب در شهرخون و قیام به ثمر می نشست و لبخند رضایت مردم انقلابی قم را در پی داشت .
ازدرگاه لایزال الهی برای آن عزیز سفر کرده رستگاری ، علو درجات وهم نشینی با ائمه اطهار (ع) و برای خانواده معزز و دوستان محترم ایشان صبر و اجر مسالت دارم.


محمد حسین موسی پور
عضوشورای مرکزی و مسئول تشکیلات جامعه روحانیت مبارز

آخرین اخبار
فرارسیدن عید سعید فطر بر مسلمین جهان مبارک باد

فرارسیدن عید سعید فطر بر مسلمین جهان مبارک باد

حلول ماه عید و روز برکت و شادی مسلمانان جهان را به شما روزه داران عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.