۲۶۷
تعداد بازدید: ۱۰۹۹
دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹
حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پور محمدی، دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز، در پیامی ارتحال حجت الاسلام و المسلمین قاضی حاج سید نیاز حسینی نقوی طاب ثراه را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

 

انا لله و انا الیه راجعون

 

با نهایت تاثر و تاسف ، رحلت عالم ربانی مرحوم حجت الاسلام و المسلمین قاضی حاج سید نیاز حسینی نقوی طاب ثراه را دریافت کردیم. 

آ‌ن عزیز در زمان خدمت صادقانه قضایی خود در نظام جمهوری اسلامی منشأ آثار بسیار پر بار بود و در تحکیم و تقویت حوزه های علمیه و خدمت به طلاب سخت کوش و نقش بسزایی داشت، و از علمای برجسته روحانیت مکرم کشور برادر پاکستان بود «عاش سعیدا و مات سعیدا». 

اینجانب فقدان این سید جلیل القدر را خدمت برادر بزرگوارش حضرت آیت الله حسینی نقوی و فرزندان گرامی و سایر بستگان و روحانیت معظم و قاطبه شیعیان مخلص و عزیز پاکستانی تسلیت میگویم، و از خداوند متعال علو درجات آن مرحوم و طول عمر و عزت همه بازماندگان را خواستارم. 

و السلام علیکم و رحمه الله

 مصطفی پورمحمدی-دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز- ۱۰آبان ۹۹

آخرین اخبار
می‌توانیم در شوراها وحدت کنیم/دربعضی استانها به لیست مشترک رسیدیم

می‌توانیم در شوراها وحدت کنیم/دربعضی استانها به لیست مشترک رسیدیم

عضو شورای وحدت اعلام کرد: طبق گزارشاتی که داریم تا امروز در بعضی استان‌ها، شورای وحدت و ائتلاف در انتخابات شوراها، توانسته‌اند به لیست واحدی دست پیدا کنند.
حضور رئیسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری قطعی شد

حضور رئیسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری قطعی شد

سخنگوی شورای وحدت از قطعیت ثبت‌ نام رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.
دولتی تشکیل شود که انقلابی، عدالتخواه و معتقد به جوانان باشد

دولتی تشکیل شود که انقلابی، عدالتخواه و معتقد به جوانان باشد

رهبر معظم انقلاب با تأکید بر اهمیت مشارکت بالا در انتخابات ۲۸ خرداد و تبیین آثار مهم این مشارکت فرمودند: باید دولتی تشکیل شود که انقلابی، عدالتخواه، ضدفساد و معتقد به تحول و جوانان باشد.