۳۱۱
تعداد بازدید: ۴۳۷
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
افتخاری:
عضو هيئت عالى شواى وحدت اظهار کرد: صداقت، كارآمدى و پاكدستى مهم‌ترين گفتمان مطلوب براى جامعه است. مردم به دنبال كسى هستند كه كارآمد باشد، شعار ندهد، بتواند به حرفی که می‌زند عمل کند، با مردم صادق باشد و به نوعى بتواند گليم جامعه را از آب بيرون بكشد.

افتخارى عضو هيئت عالى شواى وحدت در گفت و گو‌ با خبرنگار شورای وحدت اظهار کرد: صداقت، كارآمدى و پاكدستى مهم‌ترين گفتمان مطلوب براى جامعه است. مردم به دنبال كسى هستند كه كارآمد باشد، شعار ندهد، بتواند به حرفی که می‌زند عمل کند، با مردم صادق باشد و به نوعى بتواند گليم جامعه را از آب بيرون بكشد.
‎وی گفت: با مطرح کردن این پرسش‌ها که «آیا برنامه‌هايى كه براى مسائل اساسى مردم و جامعه لحاظ شده قابل دستيابى است؟»، «آيا کاندیداها برنامه اى مدون دارند؟»، «آيا مجرى خوب برای اجرای برنامه ها وجود دارد؟» و «آیا کاندیداها در كابينه خود از آشنايان و دوستان استفاده مي‌كنند يا افراد متخصص؟» گفت: مهم‌ترين استراتژى شوراى وحدت در ايجاد مشاركت گسترده مردم در انتخابات اين است كه تمام اقشار و اصناف حضور پیدا کنند. اين كه گروه‌هاى متفاوتى از مردم ديده شوند تاثيرگذار است و درواقع اهمیت زیادی دارد که جامعه هدف را متقاعد كند.
وی افزود: اين امر، اطمينان‌سازى برای مردم است. مجری برنامه‌های توسعه باید نياز كشور را از زبان مردم بداند. به گروه‌هاى مختلف جامعه بها بدهد. اينكه ساختارى كه درست مى‌كند چقدر توانسته صداى خودش را حتى تا آخرين خيابان‌ها و كوچه‌هاى شهرستان‌ها برساند دارای اهمیت زیادی است. شوارى وحدت همواره تلاش در اثبات خود دارد
‎افتخارى در باره حضور آيت الله رئيسى در انتخابات گفت: علائم و فشارهايي كه وجود دارد اين شواهد را قوت مي‌بخشد كه احتمال حضور ايشان بسيار قوى است. آقاى رئيسى حضور خود در انتخابات را نفى نكردند و خود اين، نكنه قابل توجهى از آمدن ايشان است.
‎عضو هيئت عالى شوراى وحدت گفت: اگر اختيارات رياست جمهورى كفاف انجام مسئوليت‌هاى سنگين را نمي دهد، پس اين همه تلاش بيش از حد براى كانديد شدن براى چيست؟ اختيارات است، همان‌هايي كه اين حرف را مي‌زنند و مي‌گويند رییس جمهور اختیار ندارد، برای این است که سرپوشی روى ناكار آمدى و عملكرد اشتباه خودشان بگذارند و این مسئله بیشتر به فرافكنى شبيه است. همانطور كه رهبرى فرمودند، همه اختيارات در دست قوه مجريه است.

آخرین اخبار
اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود

اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز اتفاقات اخیر خوزستان را حاصل عملکرد دولت دانست و گفت: نباید اجازه داد زمینه ورود ضد انقلاب و دشمنان به صفوف اعتراضی مردم فراهم شود.
مسئله خوزستان دردآور است/ هیچ گله‌ای از مردم نمی‌توان داشت

مسئله خوزستان دردآور است/ هیچ گله‌ای از مردم نمی‌توان داشت

رهبر انقلاب اسلامی پس از دریافت نوبت دوم واکسن کوو ایران برکت با اشاره به مشکلات مردم استان خوزستان فرمودند: مسئولان و دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کنند.
کل منطقه اسلامی، میدان مقاومت درمقابل آمریکا و همراهانش است

کل منطقه اسلامی، میدان مقاومت درمقابل آمریکا و همراهانش است

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: کل منطقه اسلامی عزم راسخ خود بر مقابله با هر نوع دخالت و شرارت از سوی آمریکا و همراهانش را بی‌لکنت ابراز می‌دارند.