۳۱۱
تعداد بازدید: ۴۰۲
يکشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰
افتخاری:
عضو هيئت عالى شواى وحدت اظهار کرد: صداقت، كارآمدى و پاكدستى مهم‌ترين گفتمان مطلوب براى جامعه است. مردم به دنبال كسى هستند كه كارآمد باشد، شعار ندهد، بتواند به حرفی که می‌زند عمل کند، با مردم صادق باشد و به نوعى بتواند گليم جامعه را از آب بيرون بكشد.

افتخارى عضو هيئت عالى شواى وحدت در گفت و گو‌ با خبرنگار شورای وحدت اظهار کرد: صداقت، كارآمدى و پاكدستى مهم‌ترين گفتمان مطلوب براى جامعه است. مردم به دنبال كسى هستند كه كارآمد باشد، شعار ندهد، بتواند به حرفی که می‌زند عمل کند، با مردم صادق باشد و به نوعى بتواند گليم جامعه را از آب بيرون بكشد.
‎وی گفت: با مطرح کردن این پرسش‌ها که «آیا برنامه‌هايى كه براى مسائل اساسى مردم و جامعه لحاظ شده قابل دستيابى است؟»، «آيا کاندیداها برنامه اى مدون دارند؟»، «آيا مجرى خوب برای اجرای برنامه ها وجود دارد؟» و «آیا کاندیداها در كابينه خود از آشنايان و دوستان استفاده مي‌كنند يا افراد متخصص؟» گفت: مهم‌ترين استراتژى شوراى وحدت در ايجاد مشاركت گسترده مردم در انتخابات اين است كه تمام اقشار و اصناف حضور پیدا کنند. اين كه گروه‌هاى متفاوتى از مردم ديده شوند تاثيرگذار است و درواقع اهمیت زیادی دارد که جامعه هدف را متقاعد كند.
وی افزود: اين امر، اطمينان‌سازى برای مردم است. مجری برنامه‌های توسعه باید نياز كشور را از زبان مردم بداند. به گروه‌هاى مختلف جامعه بها بدهد. اينكه ساختارى كه درست مى‌كند چقدر توانسته صداى خودش را حتى تا آخرين خيابان‌ها و كوچه‌هاى شهرستان‌ها برساند دارای اهمیت زیادی است. شوارى وحدت همواره تلاش در اثبات خود دارد
‎افتخارى در باره حضور آيت الله رئيسى در انتخابات گفت: علائم و فشارهايي كه وجود دارد اين شواهد را قوت مي‌بخشد كه احتمال حضور ايشان بسيار قوى است. آقاى رئيسى حضور خود در انتخابات را نفى نكردند و خود اين، نكنه قابل توجهى از آمدن ايشان است.
‎عضو هيئت عالى شوراى وحدت گفت: اگر اختيارات رياست جمهورى كفاف انجام مسئوليت‌هاى سنگين را نمي دهد، پس اين همه تلاش بيش از حد براى كانديد شدن براى چيست؟ اختيارات است، همان‌هايي كه اين حرف را مي‌زنند و مي‌گويند رییس جمهور اختیار ندارد، برای این است که سرپوشی روى ناكار آمدى و عملكرد اشتباه خودشان بگذارند و این مسئله بیشتر به فرافكنى شبيه است. همانطور كه رهبرى فرمودند، همه اختيارات در دست قوه مجريه است.

آخرین اخبار
رأی مردم سرنوشت آینده کشور را رقم می‌زند/ ملت ایران از انتخابات امروز خیر خواهند دید

رأی مردم سرنوشت آینده کشور را رقم می‌زند/ ملت ایران از انتخابات امروز خیر خواهند دید

رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از شرکت در انتخابات صبح امروز تاکید کردند: روز انتخابات، روز ملت ایران است؛ ‌امروز میدان‌دار و صحنه‌گردان اصلی مردم هستند. مردم هستند که با حضور در پای صندوق‌های رأی و با دادن رأی، تکلیف کلی و اساسی کشور را برای سال‌های آینده معین می‌کنند.
حضور درانتخابات،عمل صالح است/قهرکردن با صندوق مشکلی را حل نمی‌کند

حضور درانتخابات،عمل صالح است/قهرکردن با صندوق مشکلی را حل نمی‌کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه قهر کردن با صندوق رای مشکلی را حل نمی‌کند، فرمودند: گلایه‌ها را قبول دارم، اما شرکت نکردن، بخاطر این گلایه را قبول ندارم.
تکذیب حمایت آیت الله رییسی از لیست شورای ائتلاف 

تکذیب حمایت آیت الله رییسی از لیست شورای ائتلاف 

دکتر سید علی قریشی معاون نظارت و بازرسی ستاد مرکزی آیت الله رییسی: آیت الله رییسی نفیا و اثباتا از هیچ لیستی برای انتخابات شورای شهر حمایت نکرده اند و ما انتشار این خبر را تکذیب می کنیم. 
پر بازدید ها