۳۳۶
تعداد بازدید: ۲۸۸
شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۰
در نشست شورای مرکزی کمیته جوانان شورای وحدت مطرح شد:
نشست شورای مرکزی کمیته جوانان شورای وحدت با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی پور، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز و رئیس هیأت اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستای شورای وحدت و جمعی از فعالان و مسئولین جوانان احزاب عضو شورای وحدت برگزار شد.

به گزارش کمیته رسانه و ارتباطات شورای وحدت، نشست شورای مرکزی کمیته جوانان شورای وحدت روز پنج شنبه ششم خرداد ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی پور، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز و رئیس هیأت اجرایی شوراهای اسلامی شهر و روستای شورای وحدت و جمعی از فعالان و مسئولین جوانان احزاب عضو شورای وحدت برگزار شد.

در ابتدای این نشست صمیمی، فرید شهاب، رئیس کمیته جوانان شورای وحدت به بیان گزارش اقدامات انجام شده و روند فعالیت های این کمیته پرداخت.

وی با اشاره به برگزاری همایش استانی این کمیته در اسفندماه سال گذشته گفت: با توجه به صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از جانب رهبر معظم انقلاب و لزوم توجه به جوانان و قرارگرفتن در چهل سال دوم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، جوانان انقلابی، متعهد و متخصص بسیاری در عرصه های مختلف علمی و اجتماعی وجود دارند که آماده فداکاری و جهاد در راه رفع مشکلات و معضلات کنونی کشور هستند و این ظرفیت در حال حاضر در جمع جوانان این کمیته و با حضور جوانان بیش از سی حزب و قرارگاههای جهادی شکل گرفته است.

دبیرکل جامعه جوانان متحد اسلامی در ادامه تصریح کرد: تاکنون اقدامات مهمی در کمیته جوانان شورای وحدت انجام شده است که از آن جمله می توان به این موارد اشاره نمود: تهیه و تنظیم سند راهبردی جوانان، آسیب شناسی وضعیت موجود جوانان کشور، سازماندهی و ساماندهی جوانان در استان های سراسر کشور و بویژه در استان تهران و در 9 پهنه و 22 منطقه و 16 شهرستان آن، راه اندازی کارگروههای تخصصی جوانان در حوزه های مختلف علاقه مندی ایشان و .... 

در ادامه مسئولین جوانان احزاب به بیان دیدگاهها، سوالات و نقطه نظرات خود پیرامون مسائل مبتلا به جوانان و انتخابات آتی ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر تهران پرداختند.

 همچنین در پایان این نشست حجت الاسلام و المسلمین موسی پور، عضو هیات عالی و رئیس هیات اجرایی شوراهای اسلامی شورای وحدت به ایراد سخن در ارتباط با نحوه و چرایی شکل گیری شورای وحدت و اقدامات انجام شده جهت رسیدن به فهرست منتخب این شورا در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا پرداخت.

وی با اشاره به ثبت نام آیت الله رئیسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و رسیدن به وحدت و اجماع در اکثر جریان ها و گروههای انقلابی پیرامون این موضوع تاکید کرد: برگزاری انتخاباتی پرشور و متکی بر عقلانیت، شعور و دانایی بهمراه مشارکت حداکثری مردم بویژه جوانان در انتخاب فرد اصلح ، موجب قوام و استواری هرچه بیشتر نظام جمهوری اسلامی خواهد شد و پاسخ محکمی به دشمنان این مرز و بوم خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین موسی پور در ادامه اظهار داشت: گزینه های پیشنهادی پیرامون انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری با هماهنگی و رایزنی با جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تعیین شده است و درخصوص تعیین مصداق درخصوص نامزد میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در تهران و فرد جایگزین مرحومه خانم رهبر، هنوز در هیات عالی شورای وحدت به فرد خاصی نرسیده ایم.

وی افزود: همچنین تا الان فهرستی بالغ بر 42 نفر از نامزدهای ثبت نام شده در شورای اسلامی شهر تهران احصاء گردیده است که ان شاءاله درصددیم در هفته جاری به فهرست 21 نفره نهایی دست یابیم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با توجه به برگزاری جلسات متعدد با اعضای ارشد شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی بتوانیم نسبت به ارائه فهرست مشترک و واحد دست یافته و افرادی متخصص، متعهد و کارآمد را به مردم شریف تهران در این زمینه معرفی نماییم.

آخرین اخبار
رأی مردم سرنوشت آینده کشور را رقم می‌زند/ ملت ایران از انتخابات امروز خیر خواهند دید

رأی مردم سرنوشت آینده کشور را رقم می‌زند/ ملت ایران از انتخابات امروز خیر خواهند دید

رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از شرکت در انتخابات صبح امروز تاکید کردند: روز انتخابات، روز ملت ایران است؛ ‌امروز میدان‌دار و صحنه‌گردان اصلی مردم هستند. مردم هستند که با حضور در پای صندوق‌های رأی و با دادن رأی، تکلیف کلی و اساسی کشور را برای سال‌های آینده معین می‌کنند.
حضور درانتخابات،عمل صالح است/قهرکردن با صندوق مشکلی را حل نمی‌کند

حضور درانتخابات،عمل صالح است/قهرکردن با صندوق مشکلی را حل نمی‌کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه قهر کردن با صندوق رای مشکلی را حل نمی‌کند، فرمودند: گلایه‌ها را قبول دارم، اما شرکت نکردن، بخاطر این گلایه را قبول ندارم.
تکذیب حمایت آیت الله رییسی از لیست شورای ائتلاف 

تکذیب حمایت آیت الله رییسی از لیست شورای ائتلاف 

دکتر سید علی قریشی معاون نظارت و بازرسی ستاد مرکزی آیت الله رییسی: آیت الله رییسی نفیا و اثباتا از هیچ لیستی برای انتخابات شورای شهر حمایت نکرده اند و ما انتشار این خبر را تکذیب می کنیم. 
پر بازدید ها