۳۴۲
تعداد بازدید: ۲۲۱
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی پور:
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی پور عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درباره انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز در خصوص حوزه انتخابیه استان تهران به لیست مشترکی رسیدند که شامل آقایان: آیت الله علیرضا اعرافی، آیت الله محمود رجبی و حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی سعدی است.

به گزارش روابط‌ عمومی جامعه روحانیت مبارز، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی پور عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به انتخابات میان دوره‌ای خبرگان رهبری که همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در 28خرداد برگزار می شود گفت: انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در چهار حوزه در استان های خراسان رضوی، مازندران، قم و تهران برگزار می شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین موسی پور در ادامه در خصوص توافق جامعتین در معرفی لیست واحد برای انتخابات میان دوره‌ای خبرگان رهبری افزود: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز در خصوص حوزه انتخابیه استان تهران به لیست مشترکی رسیدند که شامل آقایان آیت الله علیرضا اعرافی، آیت الله محمود رجبی و حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی سعدی می باشد.
بنا به گفته عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، نشست خبری مشترک هر سه کاندیدا برای بیان دیدگاهها و هم اندیشی با اصحاب رسانه به زودی برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار
رأی مردم سرنوشت آینده کشور را رقم می‌زند/ ملت ایران از انتخابات امروز خیر خواهند دید

رأی مردم سرنوشت آینده کشور را رقم می‌زند/ ملت ایران از انتخابات امروز خیر خواهند دید

رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از شرکت در انتخابات صبح امروز تاکید کردند: روز انتخابات، روز ملت ایران است؛ ‌امروز میدان‌دار و صحنه‌گردان اصلی مردم هستند. مردم هستند که با حضور در پای صندوق‌های رأی و با دادن رأی، تکلیف کلی و اساسی کشور را برای سال‌های آینده معین می‌کنند.
حضور درانتخابات،عمل صالح است/قهرکردن با صندوق مشکلی را حل نمی‌کند

حضور درانتخابات،عمل صالح است/قهرکردن با صندوق مشکلی را حل نمی‌کند

رهبر معظم انقلاب اسلامی با بیان اینکه قهر کردن با صندوق رای مشکلی را حل نمی‌کند، فرمودند: گلایه‌ها را قبول دارم، اما شرکت نکردن، بخاطر این گلایه را قبول ندارم.
تکذیب حمایت آیت الله رییسی از لیست شورای ائتلاف 

تکذیب حمایت آیت الله رییسی از لیست شورای ائتلاف 

دکتر سید علی قریشی معاون نظارت و بازرسی ستاد مرکزی آیت الله رییسی: آیت الله رییسی نفیا و اثباتا از هیچ لیستی برای انتخابات شورای شهر حمایت نکرده اند و ما انتشار این خبر را تکذیب می کنیم. 
پر بازدید ها