۳۴۲
تعداد بازدید: ۴۹۶
چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی پور:
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی پور عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز درباره انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز در خصوص حوزه انتخابیه استان تهران به لیست مشترکی رسیدند که شامل آقایان: آیت الله علیرضا اعرافی، آیت الله محمود رجبی و حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی سعدی است.

به گزارش روابط‌ عمومی جامعه روحانیت مبارز، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد حسین موسی پور عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به انتخابات میان دوره‌ای خبرگان رهبری که همزمان با انتخابات ریاست جمهوری در 28خرداد برگزار می شود گفت: انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در چهار حوزه در استان های خراسان رضوی، مازندران، قم و تهران برگزار می شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین موسی پور در ادامه در خصوص توافق جامعتین در معرفی لیست واحد برای انتخابات میان دوره‌ای خبرگان رهبری افزود: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و جامعه روحانیت مبارز در خصوص حوزه انتخابیه استان تهران به لیست مشترکی رسیدند که شامل آقایان آیت الله علیرضا اعرافی، آیت الله محمود رجبی و حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی سعدی می باشد.
بنا به گفته عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز، نشست خبری مشترک هر سه کاندیدا برای بیان دیدگاهها و هم اندیشی با اصحاب رسانه به زودی برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار
باید با فساد و مفسد بی‌امان مبارزه کنیم/ در تشکیل دولت باید سرعت عمل به خرج داد

باید با فساد و مفسد بی‌امان مبارزه کنیم/ در تشکیل دولت باید سرعت عمل به خرج داد

رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه جابجایی آرام دولت‌ها نشانه وجود عقلانیت و طمأنینه در کشور است، خاطرنشان کردند: رئیس‌جمهور محترم در معرفی وزرا و هم مجلس محترم در اظهارنظر درباره وزرا شتاب به خرج دهند و ان‌شاءالله زودتر دولت تشکیل بشود و مشغول به کار شود.
شهردار تهران باید از حاشیه و درگیری در پرونده‌های تخلف به دور باشد

شهردار تهران باید از حاشیه و درگیری در پرونده‌های تخلف به دور باشد

عضو جامعه روحانیت مبارز با انتقاد از برخی دخالت‌ها و فشارها برای انتخاب شهردار تهران گفت: شهردار تهران باید از حاشیه و درگیری در پرونده‌های تخلف به دور بوده و نامش درگیر حواشی سیاسی و اقتصادی نباشد.
مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری سه‌شنبه برگزار می‌شود

مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری سه‌شنبه برگزار می‌شود

مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره‌ ریاست جمهوری ایران، سه‌شنبه ۱۲ مردادماه با حضور رهبر انقلاب و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام در حسینیه‌ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.