۳۷۳
تعداد بازدید: ۳۶۲
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
طی بیانیه‌ای توسط مولوی محمداسحاق مدنی صورت گرفت:
مولوی محمد اسحاق مدنی طی بیانیه‌ای ضمن دعوت از همه مردم برای مشارکت در انتخابات، حمایت خود را از آیت الله رئیسی و فهرست شورای وحدت برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد.

به نقل از کمیته رسانه و ارتباطات شورای وحدت، مولوی محمد اسحاق مدنی طی بیانیه‌ای ضمن دعوت از همه مردم برای مشارکت در انتخابات، حمایت خود را از فهرست شورای وحدت برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد.
متن بیانیه به شرح ذیل است:

بیانیه اهل سنت برای شرکت در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا

 
نعمت بزرگ جمهوری اسلامی دربردارنده دو رکن جمهوریت و اسلامیت است و مردم ایران را با هر عقیده و قومیت در کنار هم گرد آورده است، تقویت این نظام و کمک به حفظ امنیت و یکپارچگی کشور وظیفه تمام ایرانیان با هر قوم و مذهبی است.
اهل سنت همواره در این راه با حضور پرشور در انتخابهای مختلف نشان داده است خود را قطعهای جداناشدنی از ایران عزیز میداند و علی رغم تمام مشکلات راه حل برون رفت را حضور در پای صندوق رأی و انتخاب فردی اصلح میداند.
تأکیدات رهبر معظم انقلاب دلالت بر انتخاب شخصی مومن، دلسوز، شجاع و ضد اشرافیگری و برخواسته از متن جامعه با روحیه رفع تبعیض و ایجاد وحدت در بین همه مردم ایران را دارد.
به عنوان یکی از خدمتگزاران اهل سنت مشارکت در تمامی انتخابات کشور از جمله انتخابات شورای اسلامی را یک وظیفه شرعی دانسته و برابر اعلام بیانیه قبلی ضمن حمایت از جناب آیت الله سید ابراهیم رئیسی و در راستای مشارکت عمومی حمایت خود را از لیــست «شورای وحدت » در  ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران و اعلام می دارد.


مولوی محمد اسحاق مدنی
۲۶ خرداد ۱۴۰۰

آخرین اخبار
باید با فساد و مفسد بی‌امان مبارزه کنیم/ در تشکیل دولت باید سرعت عمل به خرج داد

باید با فساد و مفسد بی‌امان مبارزه کنیم/ در تشکیل دولت باید سرعت عمل به خرج داد

رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه جابجایی آرام دولت‌ها نشانه وجود عقلانیت و طمأنینه در کشور است، خاطرنشان کردند: رئیس‌جمهور محترم در معرفی وزرا و هم مجلس محترم در اظهارنظر درباره وزرا شتاب به خرج دهند و ان‌شاءالله زودتر دولت تشکیل بشود و مشغول به کار شود.
شهردار تهران باید از حاشیه و درگیری در پرونده‌های تخلف به دور باشد

شهردار تهران باید از حاشیه و درگیری در پرونده‌های تخلف به دور باشد

عضو جامعه روحانیت مبارز با انتقاد از برخی دخالت‌ها و فشارها برای انتخاب شهردار تهران گفت: شهردار تهران باید از حاشیه و درگیری در پرونده‌های تخلف به دور بوده و نامش درگیر حواشی سیاسی و اقتصادی نباشد.
مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری سه‌شنبه برگزار می‌شود

مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری سه‌شنبه برگزار می‌شود

مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره‌ ریاست جمهوری ایران، سه‌شنبه ۱۲ مردادماه با حضور رهبر انقلاب و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام در حسینیه‌ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.