۳۷۳
تعداد بازدید: ۲۱۸۵
چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
طی بیانیه‌ای توسط مولوی محمداسحاق مدنی صورت گرفت:
مولوی محمد اسحاق مدنی طی بیانیه‌ای ضمن دعوت از همه مردم برای مشارکت در انتخابات، حمایت خود را از آیت الله رئیسی و فهرست شورای وحدت برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد.

به نقل از کمیته رسانه و ارتباطات شورای وحدت، مولوی محمد اسحاق مدنی طی بیانیه‌ای ضمن دعوت از همه مردم برای مشارکت در انتخابات، حمایت خود را از فهرست شورای وحدت برای انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد.
متن بیانیه به شرح ذیل است:

بیانیه اهل سنت برای شرکت در ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا

 
نعمت بزرگ جمهوری اسلامی دربردارنده دو رکن جمهوریت و اسلامیت است و مردم ایران را با هر عقیده و قومیت در کنار هم گرد آورده است، تقویت این نظام و کمک به حفظ امنیت و یکپارچگی کشور وظیفه تمام ایرانیان با هر قوم و مذهبی است.
اهل سنت همواره در این راه با حضور پرشور در انتخابهای مختلف نشان داده است خود را قطعهای جداناشدنی از ایران عزیز میداند و علی رغم تمام مشکلات راه حل برون رفت را حضور در پای صندوق رأی و انتخاب فردی اصلح میداند.
تأکیدات رهبر معظم انقلاب دلالت بر انتخاب شخصی مومن، دلسوز، شجاع و ضد اشرافیگری و برخواسته از متن جامعه با روحیه رفع تبعیض و ایجاد وحدت در بین همه مردم ایران را دارد.
به عنوان یکی از خدمتگزاران اهل سنت مشارکت در تمامی انتخابات کشور از جمله انتخابات شورای اسلامی را یک وظیفه شرعی دانسته و برابر اعلام بیانیه قبلی ضمن حمایت از جناب آیت الله سید ابراهیم رئیسی و در راستای مشارکت عمومی حمایت خود را از لیــست «شورای وحدت » در  ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران و اعلام می دارد.


مولوی محمد اسحاق مدنی
۲۶ خرداد ۱۴۰۰

آخرین اخبار
فهرست نامزدهای شورای وحدت برای حوزه انتخابیه تهران اعلام شد

فهرست نامزدهای شورای وحدت برای حوزه انتخابیه تهران اعلام شد

شورای وحدت فهرست خود برای حوزه انتخابیه تهران در انتخابات مجلس شورای اسلامی را معرفی کرد.
دکتر بادامچیان رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان شد

دکتر بادامچیان رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان شد

حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز ، در حکمی دکتر اسدالله بادامچیان را به عنوان رئیس ستاد مرکزی ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در جامعه روحانیت مبارز منصوب کرد.
اعلام فهرست سراسری نامزدهای جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان رهبری

اعلام فهرست سراسری نامزدهای جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان رهبری

فهرست سراسری نامزدهای جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان رهبری مشخص شد.