۳۸۳
تعداد بازدید: ۱۸۳۹
سه‌شنبه ۰۱ تير ۱۴۰۰
شورای وحدت، در پی برگزاری انتخابات با شکوه روز جمعه ۲۸ خرداد، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش کمیته ارتباطات و رسانه شورای وحدت، در پی برگزاری انتخابات با شکوه روز جمعه ۲۸ خرداد، شورای وحدت بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد:

بسم الله الرحمن الرحیم

 ان الله یامرکم ان تودوا الامانات الی اهلها و اذا حکمتم بین الناس ان تحکموا بالعدل

 

عرصه پرشور انتخابات در روز جمعه ۲۸ خرداد، آزمون خیره کننده دیگری بود که چهره پر امید ایران اسلامی را در معرض نگاه دوستان و دشمنان نهاد و باطل السحر بافته ها و گزافه های دشمنان و طمع ورزان به امنیت و اقتدار ملت و نظام اسلامی شد. حماسه حضور آحاد مردم پیوند مستحکم ایران و ایرانی را با نظام اسلامی به رخ همه دشمنان کشید که با صدها ترفند سیاسی و تبلیغاتی در پی گسستن یا سست کردن این اعتماد مقدس بودند و از تحریم انتخابات و دلسردی از نظام سخن می گفتند.

ایرانیِ مومن و غیور در حماسه جمعه، بار دیگر ظرفیت های بی نظیر خویش را در مواجهه خردمندانه با میدان سرنوشت ساز انتخابات به نمایش گذاشت و با رای هوشمندانه به صدای عدالت، پاکدستی و فساد ستیزی همت والای خود را در راه پیشرفت کشور و به سامان رساندن امور نشان داد.

 برای «شورای وحدت» که با محوریت جامعه روحانیت مبارز در سراسر کشور شکل گرفت و توانست احزاب و تشکل ها و اقشار مختلف و نیروهای انقلابی و ارزشی را مجتمع سازد‌، مایه مباهات است که از آغاز فعالیت با دعوت از حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی برای حضور در عرصه انتخابات و سپس با هدایت آرای مردم به سمت کاندیدای اصلح و ایجاد شور و نشاط در فضای انتخابات، وظیفه خود را در این برهه حساس به انجام رساند تا سهمی در پیروزی بزرگ ملت ایران داشته باشد.

اینک ضمن تبریک به منتخب شایسته ملت عزیز ایران، امیدواریم با استقرار دولتی مردمی، کارآمد، جهادی، فراگیر و اولویت بندی مشکلات اصلی شاهد اصلاح امور و پیشرفت کشور باشیم. بی تردید رمز موفقیت و پیروزی در گرو وحدت و همبستگی و به کارگیری همه ظرفیت هاست. همچنین به تمامی منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستا که قاطبه آنان از نامزدهای شورای وحدت و سایر گروه های ارزشی بوده اند تبریک گفته و برای آنان در خدمت به مردم و حل مشکلات شهری و روستایی و ایجاد فضایی بهتر برای زندگی آحاد جامعه، آرزوی موفقیت داریم.

در پایان ضمن تاکید بر پایبندی به موازین اخلاقی و قانونی در رفتارهای سیاسی که سرمایه ارزشمند شورای وحدت است و تداوم این جریان نیز بر مدار انصاف و اخلاق خواهد بود، بیان نقدها، بی اخلاقی ها و قانون گریزی های برخی جریانات سیاسی را در انتخابات شوراهای اسلامی به زمان مناسب دیگری موکول کرده از تلاش مخلصانه هزاران نفر از نیروهای تشکیلاتی شورای وحدت در جای جای میهن اسلامی صمیمانه تقدیر نموده و توفیق همگان را از خداوند متعال مسئلت می نماییم.

 

شورای وحدت

اول تیر ماه ۱۴۰۰