۳۹۱
تعداد بازدید: ۲۶۴
جمعه ۱۱ تير ۱۴۰۰
حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز با صدور پیامی خطاب به جناب حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای، انتصاب ایشان به ریاست قوه قضاییه را تبریک‌گفت.

به گزارش روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز، حجت‌ الاسلام مصطفی پور محمدی دبیرعالی جامعه روحانیت مبارز با صدور پیامی خطاب به جناب حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای، انتصاب ایشان به ریاست قوه قضاییه را تبریک‌گفت. متن پیام تبریک حجت الاسلام پورمحمدی  به شرح ذیل است:

بسمه الحق

 

برادر گرامی حضرت حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای محسنی اژه ای دام عزه. 

 

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته

انتصاب سزاوار و ارزشمند شمارا به ریاست قوه قضائیه صمیمانه تبریک می گویم. 

اجرای عدالت، حفظ حقوق عامه، دفاع از مظلومین، اجرای حدود الهی و گسترش قسط از والا ترین رسالت های الهی و انسانی است. نظام اسلامی و جامعه انقلابی ما، سخت در انتظار دادرسی اسلامی اند. 

همه می دانیم مشکلات، موانع و نارسایی های فراوان در این مسیر وجود دارد و بی شک عبور از آنها همتی والا، اراده ای پولادین، تلاشی بی وقفه، بصیرتی جامع و نفسی طاهر می خواهد. 

امید داریم با ره توشه گرانی که از جوانی در مکتب شهیدان همیشه جاودان بهشتی و قدوسی(ره) بر گرفته اید و با تجربه و تلاش پیوسته که بیش از چهار دهه آن را تثبیت و تعمیق بخشیده اید، و با همدلی و همکاری خانواده بزرگ و عزیز قضایی، شاهد تحقق نظام قضایی در تراز جامعه اسلامی و انقلابی باشیم. 

از خداوند متعال توفیقات بیشتر شمارا در اجرای حق و عدالت خواستارم_ بعونه و توفیقه

دعاگو 

مصطفی پورمحمدی

۱۴۰۰/۴/۱۱

آخرین اخبار
باید با فساد و مفسد بی‌امان مبارزه کنیم/ در تشکیل دولت باید سرعت عمل به خرج داد

باید با فساد و مفسد بی‌امان مبارزه کنیم/ در تشکیل دولت باید سرعت عمل به خرج داد

رهبر معظم انقلاب با تاکید بر اینکه جابجایی آرام دولت‌ها نشانه وجود عقلانیت و طمأنینه در کشور است، خاطرنشان کردند: رئیس‌جمهور محترم در معرفی وزرا و هم مجلس محترم در اظهارنظر درباره وزرا شتاب به خرج دهند و ان‌شاءالله زودتر دولت تشکیل بشود و مشغول به کار شود.
شهردار تهران باید از حاشیه و درگیری در پرونده‌های تخلف به دور باشد

شهردار تهران باید از حاشیه و درگیری در پرونده‌های تخلف به دور باشد

عضو جامعه روحانیت مبارز با انتقاد از برخی دخالت‌ها و فشارها برای انتخاب شهردار تهران گفت: شهردار تهران باید از حاشیه و درگیری در پرونده‌های تخلف به دور بوده و نامش درگیر حواشی سیاسی و اقتصادی نباشد.
مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری سه‌شنبه برگزار می‌شود

مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری سه‌شنبه برگزار می‌شود

مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره‌ ریاست جمهوری ایران، سه‌شنبه ۱۲ مردادماه با حضور رهبر انقلاب و جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام در حسینیه‌ امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.