۴۱۶
تعداد بازدید: ۱۹۶۳
دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز:
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: زمینه مطالبات از دولت برای اصلاح‌طلبان وجود ندارد، اما مطالبات به حق مردم باید پاسخ داده شود و کسانی که خودشان مخرب بوده‌اند جا ندارد مطالبه هم کنند.

به گزارش روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص تردید آفرینی اصلاح‌طلبان و ایجاد تشکیک آنها در رابطه با وعده‌های دولتِ رئیسی در روزهای اخیر، گفت: اصلاح‌طلبان مترصد هستند که دولت سیزدهم را تخریب کنند از این رو مطالباتی که مطرح می‌کنند با انگیزه تخریب صورت می‌گیرد؛ در حالی که اولین ماه‌هایی است که رئیسی مشغول به کار شده و دولت او باید اطلاعات لازم را از کشور و امکاناتش به دست بیاورد و تصمیم بگیرند، برنامه‌ ریزی کنند و کار انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه مشکلاتی که برای رئیسی درست شده است، مربوط به دولت‌های گذشته است و در حال حاضر آغاز بسیار خوبی صورت گرفته است، افزود: رئیسی مسافرت‌های استانی را در پیش گرفت برای آنکه اطلاعات لازم را جمع آوری کند و ببیند چه امکانات و ظرفیتی در استان‌ها وجود دارد و استان‌ها با چه مشکلات و معضلاتی مواجه هستند، تا بر اساس اطلاعات به دست آمده برنامه‌ریزی و اجرا کنند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تصریح کرد: دولت هنوز نتوانسته است افراد خود را جابجا کند و همچنان عوامل اصلاح طلب سر کار هستند و در حال حاضر صرفاً چند وزیر تغییر کردند و پیکره دولت اصلاح طلبی است و هنوز تغییر به معنای واقعی در کارمندان و استانداران صورت نگرفته است.

ابراهیمی بیان کرد: این عجله و شتاب برای طرح مطالبات از سوی اصلاح طلبان، به منظور آماده سازی مقدمات تخریب است تا در بزنگاه‌ها دولت رئیسی را ناکارآمد معرفی کنند، اما واقعیت این است که آغاز خوب بوده و باید اجازه داد به نتیجه برسد نه اینکه هنوز شروع نشده یکسری مسائل مطرح شود که در این ظرف زمانی قابل تحقق نبوده است.

وی با تاکید بر اینکه مهمترین بحران و چالشی که از سوی اصلاح طلبان و دولت برخاسته از آن ایجاد شد، مربوط به مسأله اقتصاد بود، خاطرنشان کرد: آنها اقتصاد کشور را فلج کردند. معیشت مردم، تورم، مشکلات اجتماعی ناشی از اقدامات آنها بوده است و هر گوشه‌ای را که با دقت نگاه کنید، کارها بر زمین مانده و کاری انجام نشده است. آنها همه چیز را به برجام گره زدند و تکیه گاهشان غرب بود که غرب هم عدم تعهد خود را به آنها نشان داد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز افزود: اعتقاد من این است که رسیدگی واقعی به داخل صورت نگرفته است و وضع اقتصادی کشور و نقدینگی مشخص است. رئیسی باید کمربندهای خود و همه افراد و وزرای خود را ببندد تا بتوانند این چالش‌ها را بر طرف کنند.

ابراهیمی در پایان تاکید کرد: زمینه مطالبات برای اصلاح طلبان وجود ندارد، اما مردم مطالبات دارند و حقشان است. مطالبات مردم باید پاسخ داده شود و الان باید تلاش کنند و جدیت به خرج دهند که این کار انجام شود اما کسانی که خودشان مخرب بودند و چالش به وجود آوردند جا ندارد که مطالباتی هم داشته باشند.

آخرین اخبار
پیام تسلیت رهبر انقلاب اسلامی در پی درگذشت شهادت‌گونه رئیس‌جمهور و همراهان گرامی ایشان

پیام تسلیت رهبر انقلاب اسلامی در پی درگذشت شهادت‌گونه رئیس‌جمهور و همراهان گرامی ایشان

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی شهادت حجت‌الاسلام والمسلمین سیّدابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور اسلامی ایران، دکتر امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین آل‌هاشم نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی، دکتر رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و همراهان گرامی ایشان در سانحه هوایی را تسلیت گفتند.
پیام تسلیت دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز در پی شهادت رییس جمهور کشورمان و همراهانش

پیام تسلیت دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز در پی شهادت رییس جمهور کشورمان و همراهانش

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی دبیرعالی جامعه روحانیت مبارز در پیامی شهادت رییس جمهور کشورمان و همراهانش را تسلیت گفت.
پیام تسلیت رییس جامعه روحانیت مبارز در پی شهادت آیت الله رئیسی و تیم همراه

پیام تسلیت رییس جامعه روحانیت مبارز در پی شهادت آیت الله رئیسی و تیم همراه

آیت الله موحدی کرمانی رئیس جامعه روحانیت مبارز در پیامی شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور و جمعی از خدمتگزارن نظام را تسلیت گفت.