۴۲۷
تعداد بازدید: ۱۵۸۵
چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰
آیت‌الله محسن مجتهد شبستری عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز و عضو مجلس خبرگان رهبری، ساعتی پیش دعوت حق را لبیک گفت.

به گزارش روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز، آیت‌الله محسن مجتهد شبستری عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز،‌ مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام، ساعتی پیش به علت سکته در بیمارستان امام حسین(ع) تهران دعوت حق را لبیک گفت.

مرحوم آیت‌الله محسن مجتهد شبستری از مبارزین انقلابی بود که بارها در دوران ستم‌شاهی پهلوی توسط نیروهای ساواک دستگیر و بازداشت شده بود. وی پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نمایندگی ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امامت جمعه تبریز و چهار دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی را در کارنامه داشت.

 

آخرین اخبار
روحانیت هدایت‌گر نسل‌های مختلف در طول تاریخ بوده است

روحانیت هدایت‌گر نسل‌های مختلف در طول تاریخ بوده است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که روحانیت مصادیق منیر هدایت امت اسلام بوده‌ است، گفت: روحانیون نشانه‌های وارستگی، علائم تقوا و ستارگان هدایت‌گر نسل‌های مختلف در طول تاریخ، در میان خانه‌ها، منابر، حسینیه‌ها و مساجد بوده‌اند.
روحانیت آماده ایثار و شهادت است

روحانیت آماده ایثار و شهادت است

مدیر حوزه‌های علمیه گفت: روحانیت عمامه‌های خود را نشان مقاومت، کمان خود و پرچم ایثار و شهادت می‌داند و هر کسی آماده ایثار و شهادت نیست، عمامه لباس او نیست و در حوزه جایی ندارد و همه ما باید بر سنت شهدا پایبند باشیم.
روحانیت، مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر است

روحانیت، مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر است

رهبر انقلاب در دیدار اعضای ستاد کنگره بزرگداشت چهار هزار شهید روحانی فرمودند: روحانیت، مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر است.