۴۳۶
تعداد بازدید: ۱۴۲۸
سه‌شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰
آیت الله موحدی کرمانی رئیس جامعه روحانیت مبارز در پیامی خطاب به حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسین موسی‌پور انتصاب شایسته ایشان را به عنوان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تبریک گفت.

آیت الله موحدی کرمانی رئیس جامعه روحانیت مبارز در پیامی خطاب به حجت‌الاسلام و المسلمین محمدحسین موسی‌پور انتصاب شایسته ایشان را به عنوان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرانقدر جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد حسین موسی پور

 سلام علیکم 

انتصاب ارزشمند جنابعالی با حکم مقام معظم رهبری به عنوان ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را تبریک و تهنیت عرض می نمایم و با عنایت به تدبیر و درایت شایسته و همت والایی که از جنابتان سراغ داریم رجاء واثق دارم که در این مسوولیت نیز همچون سایر مسوولیت های پیشین، موفق خواهید بود. 

امید است که در انجام این ماموریت خطیر و مهم، منشأ تحول و شکوفایی باشید و از فرهنگ اصیل اسلامی و انقلابی و ترویج آموزه های اصیل انسانی و ایمانی با تمام توان و با بهره گیری از شیوه های نوین و ابزارهای جدید صیانت به عمل آورید. 

در خاتمه از درگاه خدای سبحان دوام توفیقات و سربلندی حضرتعالی را مسالت می نمایم. 

 والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته 

محمد علی موحدی کرمانی

رییس جامعه روحانیت مبارز

۹ آذر ۱۴۰۰

آخرین اخبار
روحانیت هدایت‌گر نسل‌های مختلف در طول تاریخ بوده است

روحانیت هدایت‌گر نسل‌های مختلف در طول تاریخ بوده است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که روحانیت مصادیق منیر هدایت امت اسلام بوده‌ است، گفت: روحانیون نشانه‌های وارستگی، علائم تقوا و ستارگان هدایت‌گر نسل‌های مختلف در طول تاریخ، در میان خانه‌ها، منابر، حسینیه‌ها و مساجد بوده‌اند.
روحانیت آماده ایثار و شهادت است

روحانیت آماده ایثار و شهادت است

مدیر حوزه‌های علمیه گفت: روحانیت عمامه‌های خود را نشان مقاومت، کمان خود و پرچم ایثار و شهادت می‌داند و هر کسی آماده ایثار و شهادت نیست، عمامه لباس او نیست و در حوزه جایی ندارد و همه ما باید بر سنت شهدا پایبند باشیم.
روحانیت، مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر است

روحانیت، مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر است

رهبر انقلاب در دیدار اعضای ستاد کنگره بزرگداشت چهار هزار شهید روحانی فرمودند: روحانیت، مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر است.