۴۳۷
تعداد بازدید: ۱۹۱۳
چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
نمایندة ولی ‏فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پیامی به حجت‌الاسلام موسی‌پور انتصاب وی به ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش روابط‌عمومی جامعه روحانیت مبارز، نماینده ولی ‏فقیه و رئیس شورای مرکزی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در پیامی به حجت‌الاسلام موسی‌پور انتصاب وی به ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را تبریک گفت. متن پیام تبریک حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد به این‌ شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر  ارجمند جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای موسی پور دام عزه

سلام علیکم

انتصاب شایسته و ارزشمند حضرتعالی توسط رهبر حکیم وفرزانه  انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) را به‌ عنوان «مدیریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی» صمیمانه تبریک عرض نموده و آرزو می نمایم در این شرایط خطیر ضمن بهره گیری از رهنمودهای مقام عظمای ولایت با تبیین و عمق ‌بخشی به شعارها و رساندن پیام اصیل انقلاب به دلهای مخاطبان بتوانید پرچم دفاع عقلانی ، واقع گرایانه و هوشمندانه از اسلام ناب، انقلاب و حرکت تمدن ساز ملت ایران را برافراشته دارید.

مزید توفیقات جنابعالی را با استعانت از خداوند قادر و متعال در تداوم راه شهیدان و آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی(ره) در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و پیروی از منویات  حکیمانه مقام معظم رهبری مسالت می‌نمایم.

حسین روحانی‌ نژاد