۴۴۰
تعداد بازدید: ۲۲۴۲
پنجشنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۰
حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز در پیامی خطاب به آیت الله حاج شیخ جواد فاضل لنکرانی فوت والده محترم ایشان را تسلیت گفت.

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز در پیامی خطاب به آیت الله حاج شیخ جواد فاضل لنکرانی فوت والده محترم ایشان را تسلیت گفت.متن پیام به شرح ذیل است:

 

هوالغفور

 

حضرت آیت الله حاج شیخ جواد آقا  فاضل لنکرانی دام توفیقه

سلام علیکم

رحلت والده مکرمه را به حضرتعالی و خاندان مکرم مرحوم حضرت آیت الله العظمی فاضل لنکرانی طاب ثراه  تسلیت عرض می کنیم.

برای آن بانوی مؤمنه متقیه و والد معظم غفران و رحمت بیکران الهی و حشر با اولیاء و علو درجات و برای شما و اخوان و سایر بستگان اجر و صبر، سلامتی و توفیقات بیشتر طلب می کنیم. ــ انه مجیب الدعوات

 

دبیرعالی جامعه روحانیت مبارز

مصطفی پورمحمدی

آخرین اخبار
بیانیه جامعه روحانیت مبارز درباره حوادث اخیر کشور و فرمایشات مقام معظم رهبری

بیانیه جامعه روحانیت مبارز درباره حوادث اخیر کشور و فرمایشات مقام معظم رهبری

جامعه روحانیت مبارز در پی حوادث اخیر و همچنین فرمایشات مقام معظم رهبری در دانشگاه افسری امام حسن مجتبی(ع) بیانیه مهمی را صادر کرد.
اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد

اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد

حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا صبح امروز (دوشنبه) در مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاههای افسری نیروهای مسلح در سخنان مهمی با اشاره به حوادث اخیر تأکید کردند: با صراحت می‌گویم این حوادث طراحی امریکا، رژیم صهیونیستی و دنباله‌روهای آنها است. مشکل اصلی آنها با ایران قوی و مستقل و پیشرفت کشور است. ملت ایران در این حوادث کاملاً قوی ظاهر شد و در آینده نیز هر جا که لازم باشد، شجاعانه وارد میدان خواهد شد.