۴۷۰
تعداد بازدید: ۳۰۰
چهارشنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱
آیت الله موحدی کرمانی رئیس جامعه روحانیت مبارز در پیامی خطاب به آیت الله جوادی آملی درگذشت همسر ایشان را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز، آیت الله موحدی کرمانی رئیس جامعه روحانیت مبارز در پیامی خطاب به آیت الله جوادی آملی درگذشت همسر ایشان را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

 


انالله وانا الیه راجعون

محضر مبارک مرجع عالیقدر حضر ت آیه الله العظمی حاج شیخ عبدالله جوادی آملی دامت برکاته

سلام علیکم

درگذشت بانوی مؤمنه همسر مکرم حضرتعالی موجب تأثر عمیق شد.امیدوارم آن مرحومه که عمری را در کنار شما خادم فرهنگ و معارف  عالیه اسلامی و شیعی بود مشمول عنایات خاصه و غفران الهی قرارگرفته و با مولاتش حضرت زهرای اطهر سلام الله علیها محشور گردد.

از خداوند منان سلامت ، عزت و طول عمر شریف را خواستار و بهره مندی بیشتر  حوزه های علمیه و طالبان معارف الهی و ملت شریف ایران را از مدرسه فقهی، فلسفی ، کلامی و تفسیری آن حضرت مسئلت داریم. بمنه و توفیقه

 

والسلام  علیکم و رحمه الله و برکاته

 

محمدعلی موحدی کرمانی

رئیس جامعه روحانیت مبارز

آخرین اخبار
روحانیت هدایت‌گر نسل‌های مختلف در طول تاریخ بوده است

روحانیت هدایت‌گر نسل‌های مختلف در طول تاریخ بوده است

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که روحانیت مصادیق منیر هدایت امت اسلام بوده‌ است، گفت: روحانیون نشانه‌های وارستگی، علائم تقوا و ستارگان هدایت‌گر نسل‌های مختلف در طول تاریخ، در میان خانه‌ها، منابر، حسینیه‌ها و مساجد بوده‌اند.
روحانیت آماده ایثار و شهادت است

روحانیت آماده ایثار و شهادت است

مدیر حوزه‌های علمیه گفت: روحانیت عمامه‌های خود را نشان مقاومت، کمان خود و پرچم ایثار و شهادت می‌داند و هر کسی آماده ایثار و شهادت نیست، عمامه لباس او نیست و در حوزه جایی ندارد و همه ما باید بر سنت شهدا پایبند باشیم.
روحانیت، مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر است

روحانیت، مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر است

رهبر انقلاب در دیدار اعضای ستاد کنگره بزرگداشت چهار هزار شهید روحانی فرمودند: روحانیت، مخاطب اول در هر یک از عرصه‌های جهاد و دعوت به خیر است.