۴۸۶
تعداد بازدید: ۳۰۵۷
شنبه ۲۳ مهر ۱۴۰۱
شورای وحدت با صدور بیانیه‌ای، از دستگاه قضایی و نیروهای انتظامی خواست با آشوبگران و اغتشاشگران قاطعانه برخورد کنند و اجازه فرصت‌طلبی به دشمنان ملت ایران ندهند.

به گزارش روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز، شورای وحدت درمورد اغتشاشات اخیر بیانیه‌ای صادر و در آن تاکید کرد: مردم ‌و جوانان عزیز ما می دانند بساط هنجار شکنی‌های اخیر که آرامش و امنیت باورها و ارزش‌های آنان را هدف قرار داده است، همانند دیگر فتنه ها بیاری خداوند و با هدایت رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی و حضور دشمن شکن امت شهید داده جمع خواهد شد.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

مردم انقلابی و قهرمان ایران؛ دشمنان زخم خورده انقلاب اسلامی، یکبار دیگر  آزموده های مکرر ‌شکست خورده خود را در معرض آزمایش قرار دادند.

رئیس جمهور علیل و عقب افتاده آمریکا بی توجه به تجارب سلف خود در آغاز فتنه اخیر و با حمایت از اغتشاشات ، وقیحانه اظهار داشت که پول بیشتری در اختیار هنجار شکنان قرار خواهد داد.

برخی از کشورهای اروپایی که  سیاست خارجی خود را در پایان جنگ سرد به آمریکا سپرده اند پس از تجربه شکست خورده حمایت های مالی و تسهیل اعزام تروریست های داعش امریکا ساخته به سوریه و عراق، این بار در پایتخت هایشان، سنگ ها را بستند ‌و سگ ها را برای تعرض به منافع جمهوری اسلامی بدون توجه به تعهدات بین المللی خود رها کردند.

رهبران کودن آمریکا پس از ۴۰ سال هنوز نیاموختند که سیاست زورمدارانه و مداخله جویانه آنان بر علیه نظام اسلامی، کشور و ملت ایران همواره موجب استحکام ، پایداری و قدرتمندی ایران شده است.

ملک الشعرای بهار چه زیبا سروده است:

پایداری و استقامت میخ سزد ار عبرت بشر گردد

هر چه کوبند بیش بر سر او پایداریش بیشتر گردد

البته جمهوری اسلامی با بهره گیری از تجارب ارزشمند خود دیگر فقط در کمین بازی های آمریکا ننشسته بلکه تدابیر پیشگیرانه و عنداللزوم پیشدستانه را در دستور کار خود دارد.

مردم ‌وجوانان عزیز ما می دانند بساط هنجار شکنی های اخیر که آرامش و امنیت باورها و ارزش های آنان را هدف قرار داده است،همانند دیگر فتنه ها چون  اقدامات تروریستی منافقین درسال ۶۰ و بلوا سازی های ۷۸، ۸۸ و ۹۸ بیاری خداوند و با هدایت رهبر عالیقدر انقلاب اسلامی و حضور دشمن شکن امت شهید داده 
جمع خواهد شد و روسیاهی برای نابکاران و حق ستیزان همانند گذشته باقی خواهد ماند.

شورای وحدت انقلاب اسلامی، اقدامات ساختارشکنانه و تعرض به مال و جان و نوامیس مردم را شدیدا محکوم کرده و رسیدگی قاطع و عادلانه به پرونده هنجار شکنان و آشوب طلبان را از مسؤلین مطالبه می نماید و از جوانان عزیز می خواهیم آگاهانه دست رد به سینه بدخواهان و دشمنان استقلال ، آزادی و پیشرفت کشور بزنند. ظرفیت سازی برای مشارکت سازنده اقشار مختلف جامعه و جریانهای سیاسی بخصوص احزاب کشور درحوزه های مختلف حکمرانی با بیان نظرات، مطالبات و اعتراضات خود در چارچوب های قانونی موضوع مهمی است که با پیشنهاد اخیر رؤسای قوا باید عملی شود. 

امیدواریم دستگاه قضایی و نیروهای انتظامی و امنیتی با هوشمندی و تدبیر همچون گذشته شرایط را رصد نموده و اجازه فرصت طلبی به دشمنان ملت ایران ندهند و ضمن برخورد قاطع با آشوبگران با دیگر شهروندان با عطوفت، سعه صدر و گذشت رفتار نمایند.

از خداوند متعال توفیق و سربلندی ملت شریف ، ایران عزیز و رهبری معظم را خواستاریم.