۴۸۷
تعداد بازدید: ۲۸۵۴
جمعه ۰۶ آبان ۱۴۰۱
جامعه روحانیت مبارز طی بیانیه‌ای ضمن تسلیت شهادت مظلومانه زائران حرم مطهر شاهچراغ، ابراز امیدواری کرد که به‌زودی ملت صبور و سلحشور ایران انتقام سختی از همه دشمنان اسلام، ایران و پیروان اهل بیت(ع) بگیرد.

جامعه روحانیت مبارز درپی حادثه تروریستی حرم حضرت احمد ابن موسی شاهچراغ(ع) بیانیه‌ای صادر کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل است.

بسم الله المنتقم الجبار

إِنَّ اللَّهَ يُدافِعُ عَنِ الَّذِينَ آمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لا يُحِبُّ كُلَّ خَوَّانٍ كَفُورٍ (آیه 38 سوره مبارکه حج)

"قطعاً خداوند از كسانى كه ايمان آورده‌اند دفاع مى‌كند، قطعاً خدا خيانتكاران ناسپاس را دوست ندارد".

حادثه وحشیانه شهادت عده ای از زنان، مردان و کودکان در یک مرکز دینی و در حال انجام عبادت و دعا بسیار دردناک و تأثر آور است.. بی شک طراحان ، آمران و مجریان و پشتیبانان این کارجنایتکارانه در یکی از حرمهای فرزندان گرامی پیامبر اسلام حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) عقوبتی سخت در این دنیا و جزایی دردناک در سرای دیگر خواهند داشت.

 جامعه روحانیت مبارز با تسلیت این شهادت مظلومانه به خانواده های شهید داده و مردم شریف شیراز و ملت شریف ایران ، امیدوار است ملت صبور و سلحشور ایران بزودی انتقام سخت از همه نابکاران و دشمنان اسلام ایران و پیروان اهل بیت(ع) بگیرد که إِنَّ اللَّهَ عَلی نَصرِهِم لَقَديرٌ.

 اینک بنحوی روشن صف دشمنان ایران سرافراز شناخته شد و دست های پنهان شبکه های کفر نفاق ، فسق و تبهکاری و تحجر و در جبهه ای متشکل در مقابل حق طلبان و ظلم ستیزان آشکار شد. لذا در این شرایط سخت ، حساس وتعیین کننده لازم است :

 اولاً : آگاهانه و هوشمندانه حوادث داخلی و خارجی را تعقیب وارزیابی کنیم.

 ثانیاً : در جبهه ای متشکل و منسجم در مقابل دشمنان صف آرایی کنیم.

 ثالثاً : مسوولین محترم زمینه دلگرمی و رفع نگرانی های مردم عزیز را فراهم کنند.

 رابعاً : از رفتار و گفتاری که موجب بهانه جویی بدخواهان و دشمنان می شود بپرهیزیم.

خامساً : همه به هم کمک کنیم و با همدلی، دلسوزی، اعتماد و حسن ظن به رفع مشکلات بکوشیم.

از خداوند متعال علو درجات این شهیدان مظلوم و دیگر شهدای راه عزت، استقلال و اقتدار ، صبر و اجر برای همه خانواده های داغدار و توفیق و سربلندی و پیروزی برای ملت شریف ایران و عزت برای رهبر معظم انقلاب خواستاریم.بعونه ومنه

والسلام علیکم و رحمه الله وبرکاته