۵۰۶
تعداد بازدید: ۲۳۵۴
جمعه ۲۵ فروردين ۱۴۰۲
جامعه روحانیت مبارز همزمان با روز قدس بیانیه‌ای را صادر کرد.

جامعه روحانیت مبارز همزمان با روز قدس بیانیه‌ای را صادر کرد. متن بیانیه به شرح ذیل است:

 

بسمه تعالی

بیانیه جامعه روحانیت مبارز به مناسبت روز جهانی قدس

 سُبْحَانَ الَّذِي أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَيْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِي بَارَكْنَا حَوْلَهُ (اسراء - آیه یک) 

سلام خدا و ملائکه بر اولین قبله مسلمین، مسجدالاقصی، درود بر سرزمینی که سالیان دراز زیر چکمه‌های صهیونیست‌های غاصب در انتظار جهاد همه جانبه مسلمین برای نجات آن می‌باشد. و درود بر ملت مظلوم فلسطین که در صف مقدم مبارزه برای نجات قدس شریف، جان فشانی میکنند.

اکنون در شرایطی ملت‌های مسلمان در تدارک بزرگداشت روز قدس هستند که از طرفی پایداری و مقاومت ملت فلسطین اعم از مردم غزه و کرانه باختری، دشمن صهیونیستی را مستأصل کرده و از سوی دیگر بحران های سیاسی و اجتماعی حاکمان سرزمین اشغالی را در گرداب و طوفانی قرار داده که زمینه فروپاشی رژیم را فراهم نموده است.

جامعه روحانیت مبارز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای راه نجات قدس شریف و تکریم و پاسداشت قیام و انتفاضه مردم مظلوم فلسطین از عموم ملت های مسلمان به ویژه ملت مسلمان ایران می‌خواهد تا با بزرگداشت و برگزاری هرچه باشکوه تر روز قدس، ضمن پاسداری از یادگار و میراث ارزشمند خمینی بزرگ(ره) و لبیک به منویات و دعوت رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای(مدظله العالی) و اعلام مجدد پشتیبانی خود از ملت مظلوم فلسطین، زمینه وحدت جهانی علیه استکبار را فراهم نمایند.

 

والسلام 

جامعه روحانیت مبارز

۱۴۰۲/۱/۲۴

آخرین اخبار
فهرست نامزدهای شورای وحدت برای حوزه انتخابیه تهران اعلام شد

فهرست نامزدهای شورای وحدت برای حوزه انتخابیه تهران اعلام شد

شورای وحدت فهرست خود برای حوزه انتخابیه تهران در انتخابات مجلس شورای اسلامی را معرفی کرد.
دکتر بادامچیان رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان شد

دکتر بادامچیان رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان شد

حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز ، در حکمی دکتر اسدالله بادامچیان را به عنوان رئیس ستاد مرکزی ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در جامعه روحانیت مبارز منصوب کرد.
اعلام فهرست سراسری نامزدهای جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان رهبری

اعلام فهرست سراسری نامزدهای جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان رهبری

فهرست سراسری نامزدهای جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان رهبری مشخص شد.