۵۰۶
تعداد بازدید: ۲۴۸۳
جمعه ۲۵ فروردين ۱۴۰۲
جامعه روحانیت مبارز همزمان با روز قدس بیانیه‌ای را صادر کرد.

جامعه روحانیت مبارز همزمان با روز قدس بیانیه‌ای را صادر کرد. متن بیانیه به شرح ذیل است:

 

بسمه تعالی

بیانیه جامعه روحانیت مبارز به مناسبت روز جهانی قدس

 سُبْحَانَ الَّذِي أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَيْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِي بَارَكْنَا حَوْلَهُ (اسراء - آیه یک) 

سلام خدا و ملائکه بر اولین قبله مسلمین، مسجدالاقصی، درود بر سرزمینی که سالیان دراز زیر چکمه‌های صهیونیست‌های غاصب در انتظار جهاد همه جانبه مسلمین برای نجات آن می‌باشد. و درود بر ملت مظلوم فلسطین که در صف مقدم مبارزه برای نجات قدس شریف، جان فشانی میکنند.

اکنون در شرایطی ملت‌های مسلمان در تدارک بزرگداشت روز قدس هستند که از طرفی پایداری و مقاومت ملت فلسطین اعم از مردم غزه و کرانه باختری، دشمن صهیونیستی را مستأصل کرده و از سوی دیگر بحران های سیاسی و اجتماعی حاکمان سرزمین اشغالی را در گرداب و طوفانی قرار داده که زمینه فروپاشی رژیم را فراهم نموده است.

جامعه روحانیت مبارز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای راه نجات قدس شریف و تکریم و پاسداشت قیام و انتفاضه مردم مظلوم فلسطین از عموم ملت های مسلمان به ویژه ملت مسلمان ایران می‌خواهد تا با بزرگداشت و برگزاری هرچه باشکوه تر روز قدس، ضمن پاسداری از یادگار و میراث ارزشمند خمینی بزرگ(ره) و لبیک به منویات و دعوت رهبر معظم انقلاب، امام خامنه ای(مدظله العالی) و اعلام مجدد پشتیبانی خود از ملت مظلوم فلسطین، زمینه وحدت جهانی علیه استکبار را فراهم نمایند.

 

والسلام 

جامعه روحانیت مبارز

۱۴۰۲/۱/۲۴