۵۱۹
تعداد بازدید: ۲۰۲۲
شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۲
در پنجمین نشست هیات عالی شورای وحدت که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز تشکیل شد، اعضای هیات مرکزی انتخابات این شورا تعیین شدند.
به گزارش روابط عمومی شورای وحدت در این نشست که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پور محمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز وبا حضوراعضای هیات عالی و معاونین امور استان های شورای وحدت مورخ ۱۰ مرداد برگزار شد.
ابتدا آقایان دکتر الله کرم ،دکتر منتظمی و دکتر محمدی نوری گزارش کارگروه مطالعاتی در خصوص گفتمان و شعار انتخابات و نیز سند راهبردی انتخاباتی شورای وحدت را ارائه نمودندکه مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت. در ادامه بررسی گزارش و سند راهبردی به جلسه بعد موکول شد.همچنین ساماندهی هسته های ۳۰ نفره پزشکان و رزمندگان در جلسه مطرح و ضمن انتخاب مسؤلین مربوطه عملیات اجرایی در دستور کار قرار گرفت.
هیات عالی شورای وحدت در لبیک به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات اسفندماه ۱۴۰۲ بویژه در دو محور مشارکت فعال و رقابت انتخاباتی ،پیرو دستورالعمل قبلی بر ثبت نام اعضا و حامیان شورای وحدت در تهران ‌و سراسر کشور که واجد شرایط لازم برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی هستند، تاکید کرد. بر این اساس شورای وحدت استان ها مسؤل پیگیری این مصوبه می باشند.
دکتر شیخی رئیس کمیته اقوام شورای وحدت نیز با اشاره به اقامت و اشتغال جمعیت بزرگی از هموطنان استان های مختلف کشور با قومیت های گوناگون در تهران گفت : این ظرفیت عظیم در همدلی و ساماندهی می تواند در لبیک به ندای مقام معظم رهبری و مشارکت بالا ایفاگر نقش مهمی باشد. وی افزود شورای وحدت درحال برنامه ریزی در این زمینه است .محمد جواد جلالی عضو هیات عالی گزارشی از طراحی پایگاه های خبری و تشکیلاتی شورای وحدت ارائه نمود. وی تاکید کرد: سایت خبری برای عموم و سایت تشکیلاتی برای اعضا و حامیان شورای وحدتطراحی شده است که با تأیید هیأت عالی از این پایگاه ها رونمایی شد.
تعیین هیات مرکزی انتخابات شورای وحدت از تصمیمات مهم نود وپنجمین نشست هیات عالی شورای وحدت بود. ۹ نفر از اعضای هیات عالی شامل ۲ نفر از بانوان، ۲ نفر از جوانان و ۵ نفر دیگر بشرح ذیل:
۱- حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی
۲-دکتر اسدالله بادامچیان
۳-مهندس محمد رضا باهنر
۴- دکتر سیدشهاب الدین صدر
۵-دکتر لاله افتخاری
۶-دکتر نیره قوی
۷- حجت الاسلام سیدمحمدجوادجلالی
۸- دکتر متین منتظمی
۹- منوچهر متکی
با رأی حاضرین بعنوان هیأت مرکزی انتخابات شورای وحدت برگزیده شدند.
 
 
 
آخرین اخبار
فرارسیدن عید سعید فطر بر مسلمین جهان مبارک باد

فرارسیدن عید سعید فطر بر مسلمین جهان مبارک باد

حلول ماه عید و روز برکت و شادی مسلمانان جهان را به شما روزه داران عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.