۵۲۰
تعداد بازدید: ۱۳۸۷
سه‌شنبه ۰۷ شهريور ۱۴۰۲
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز:
حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم با اشاره به مواضعی تند و تحریک کننده برخی سیاسیون گفت: دشمنان در اغتشاشات پاییز سال قبل به دنبال تجزیه ایران و براندازی حکومت اسلامی بودند که به حمدالله موفق نشدند اما به هر حال این آثار ناگوار اقتصادی و اجتماعی موجب رشد قیمت ارز و سکه و خودرو و بازار مسکن شد.

به گزارش روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز ، حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا مصباحی‌مقدم سخنگو و عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در واکنش به برخی اظهار نظرها و تحرکات بعضی از سیاسیون که این روزها و در آستانه سالگرد اغتشاشات پاییز گذشته مواضعی تند و تحریک کننده مطرح می سازند، گفت: اغتشاشات سال گذشته بر وضعیت اقتصادی و اجتماعی ملت ایران تاثیرات منفی زیادی گذاشت البته دشمنان این اغتشاشات را ایجاد کردند تا این آثار ناگوار بر زندگی مردم تحمیل شود. آنها به دنبال تجزیه ایران و براندازی حکومت اسلامی بودند که به حمدالله موفق نشدند اما به هر حال این آثار ناگوار اقتصادی و اجتماعی موجب رشد قیمت ارز و سکه و خودرو و بازار مسکن شد.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در ادامه با اشاره به اختلال در کسب و کار مردم در پی حوادث و اغتشاشات سال گذشته افزود: در پی این حوادث بخش مهمی از ذخایر کشور به خارج منتقل شد و جمع زیادی از نخبگان مهاجرت کردند و همچنین کسب و کار مردم در حوزه فضای مجازی ماه‌ها با مشکلات جدی مواجه بود. بنابراین شایسته است صاحبان قلم و تریبون داران و کسانی که ادعای دلسوزی برای ملت دارند با اظهارات خود جامعه را به فضای تنش و ناامیدی سوق ندهند. اقدامات و اظهاراتی که صرفاً آب بر آسیاب دشمن ریختن به حساب می‌آید.

حجت الاسلام والمسلمین مصباحی مقدم همچنین با اشاره به انتخابات پایان سال و چهار شاخصه‌ای که مقام معظم رهبری در خصوص امنیت، سلامت، رقابتی بودن و مشارکتی بودن آن تاکید کرده‌اند گفت: همه باید حول این چهار محور متحد شوند و وحدت ملی را دنبال کنند و ثبت نام ۴۸ هزار نفر در انتخابات را که امری بی‌سابقه است بستری برای انتخابات پرشور قلمداد کنند و همه صاحب نظران، فعالان سیاسی با هر سلیقه و دیدگاهی از این فرصت استفاده کنند تا با انسجام ملی و بدنبال آن اقتدار ملی ، مشکلات مردم کاهش یابد و گامی به پیش بگذاریم. 

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز همچنین با بیان اینکه تعابیر برخی افراد هم تفرقه افکن و تنش زا است و اساسا شایسته ملت ایران نیست، افزود: این افراد خود از تاثیرگذاران تاریخ انقلاب و نظام بوده‌اند و در بالاترین جایگاه‌ها در ۴۰ سال گذشته حضور داشتند. اینها تماشاچی نبوده آمد که امروز مدعی شده اند و با نظام و انقلاب طلبکارانه سخن می گویند. اینها باید پاسخگو باشند نه اینکه مطالبه‌گر باشند! باید بگویند چه نقش و کوتاهی‌هایی داشته‌اند که در دوران مدیریت خودشان، به تنش آفرینی و بحران آفرینی و تشدید منازعات سیاسی دامن می زدند.

آخرین اخبار
فهرست نامزدهای شورای وحدت برای حوزه انتخابیه تهران اعلام شد

فهرست نامزدهای شورای وحدت برای حوزه انتخابیه تهران اعلام شد

شورای وحدت فهرست خود برای حوزه انتخابیه تهران در انتخابات مجلس شورای اسلامی را معرفی کرد.
دکتر بادامچیان رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان شد

دکتر بادامچیان رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان شد

حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز ، در حکمی دکتر اسدالله بادامچیان را به عنوان رئیس ستاد مرکزی ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در جامعه روحانیت مبارز منصوب کرد.
اعلام فهرست سراسری نامزدهای جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان رهبری

اعلام فهرست سراسری نامزدهای جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان رهبری

فهرست سراسری نامزدهای جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان رهبری مشخص شد.