۵۲۷
تعداد بازدید: ۲۱۲۴
دوشنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۲
جامعه روحانیت مبارز در بیانیه‌ای اعلام کرد
جامعه روحانیت مبارز طی بیانیه‌ای ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین این حماسه بزرگ را آغازی بر فروپاشی رژیم غاصب صهیونیستی دانست.

جامعه روحانیت مبارز طی بیانیه‌ای ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین این حماسه بزرگ را آغازی بر فروپاشی رژیم غاصب صهیونیستی دانست.

متن بیانیه به شرح ذیل است:

حماسه بزرگ طوفان الاقصی و پیروزی قاطع جریان مقاومت در یوم الله ۱۵ مهر بار دیگر وضعیت شکننده و در حال فروپاشی رژیم غاصب صهیونیست را پیش چشم همگان به نمایش گذاشت.

 این خیزش و حرکت غرور آفرین به عنوان یک شوک تاریخی که در ۷۰ سال گذشته بی‌سابقه بوده این رژیم کودک کش و جنایتکار را در بن بست دیگری قرار داد تا همگان دریابند قمار عادی سازی روابط با رژیم صهیونسیتی محکوم به شکست است.

در سایه سکوت و بی‌عملی جامعه بین الملل و ادعاهای مدعیان جهانی حقوق بشر، راهی جز مقاومت و خیزش برای ملت مظلوم فلسطین باقی نمانده تا این غده سرطانی را که سرمنشا هر اختلاف و فتنه و ظلمی در منطقه خاورمیانه است ریشه کن کنند.

رژیم جنایتکار صهیونیستی بنا به سنت تاریخی رو به زوال بوده و در حال احتضار است و همان گونه که مقام معظم رهبری بیان فرمودند «رژیم غاصب رفتنی است»، طوفان الاقصی نشان داد که این رژیم پوشالین که پیکره اش همچون خانه عنکبوت است بسیار زودتر از آنچه که پیش بینی می‌شود از هم فرو خواهد پاشید و طوفان الاقصا بی شک کابوس فروپاشی رژیم صهیونیستی به شمار می‌آید.

جامعه روحانیت مبارز ضمن اعلام حمایت کامل و همه جانبه از حرکت انقلابی و سرفرازانه مقاومت و ابراز شادی و خرسندی از این پیروزی بزرگ از دولت‌ها و امت اسلامی انتظار دارد حمایت خود را از جبهه مقاومت و مبارزات ملت مظلوم فلسطین اعلام نمایند.

جامعه روحانیت مبارز

۱۶ مهر ۱۴۰۲