۵۵۴
تعداد بازدید: ۳۹۶
سه‌شنبه ۲۶ دی ۱۴۰۲
شورای وحدت در بیانیه ای از اقدام فرزندان عاشورایی ایران عزیز در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی جامعه روحانیت مبارز، شورای وحدت در بیانیه ای از اقدام فرزندان عاشورایی ایران عزیز در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدردانی کرد. متن بیانیه به شرح ذیل است:

«"کذلک نجزی القوم المجرمین" بلی ما بدین گونه قوم بدکار را مجازات می‌کنیم.

سوره احقاف / آیه ۲۵
اقدام معنادار و سیلی محکم به تروریست های صهیونیستی و دست ‌پرور آمریکا، تحقق وعده صادق و جلوه‌ای از الطاف و نصرت الهی بر ملت سلحشور ایران اسلامی در رویارویی و مصاف با جبهه وسیع دشمنان انقلاب اسلامی و نماد اقتدار و عظمت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود که استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل را مقهور حقانیت و قدرت ضرب شست ایران عزیز در یک عملیات پیچیده، هوشمندانه و سهمگین ساخته است.
بی شک با به شهادت رسیدن زائران مزارسردار سرافراز اسلام سپهبد شهید قاسم سلیمانی، ملت قهرمان ایران نه تنها از مسیر مقاومت دست نکشیده بلکه تا تحقق امنیت و آزادی کامل منطقه به ویژه غزه مظلوم از جور و ستم و فتنه‌های استکبار جهانی مأیوس نشده و با اقتدارتر و صلابت تر از گذشته این مسیر درخشان را ادامه خواهند داد.
اقدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انهدام مقر جاسوسی موساد و حامیان تروریست ها، درس بزرگی به آمریکای جنایتکار و صهیونیست های جلاد است تا بدانند دوران بزن و دررو گذشته است و پاسخ ایران اسلامی به هرگونه توطئه ای سخت و نابود کننده خواهد بود.
شورای وحدت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عزیز حادثه تروریستی کرمان از فرزندان عاشورایی ایران عزیز در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قدردانی می نماید.
 
شورای وحدت
۲۶ دی ۱۴۰۲
آخرین اخبار
فهرست نامزدهای شورای وحدت برای حوزه انتخابیه تهران اعلام شد

فهرست نامزدهای شورای وحدت برای حوزه انتخابیه تهران اعلام شد

شورای وحدت فهرست خود برای حوزه انتخابیه تهران در انتخابات مجلس شورای اسلامی را معرفی کرد.
دکتر بادامچیان رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان شد

دکتر بادامچیان رئیس ستاد انتخابات مجلس خبرگان شد

حجت الاسلام و المسلمین پورمحمدی دبیر عالی جامعه روحانیت مبارز ، در حکمی دکتر اسدالله بادامچیان را به عنوان رئیس ستاد مرکزی ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در جامعه روحانیت مبارز منصوب کرد.
اعلام فهرست سراسری نامزدهای جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان رهبری

اعلام فهرست سراسری نامزدهای جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان رهبری

فهرست سراسری نامزدهای جامعه روحانیت مبارز در انتخابات مجلس خبرگان رهبری مشخص شد.